Hák s drážkou pozinkovaný, priemer 4,4 mm x 40 mm, 8 ks
Číslo výrobku 1887223Opis výrobku
Číslo výrobku 1887223
Pozinkovaný hák s drážkou so závitom do dreva sa ideálne hodí na upevňovanie do dreva alebo - pri použití vhodnej hmoždinky - do muriva. Najlepšie sa hodí na zavesenie ťažkých predmetov, napríklad kuchynských skriniek, regálov alebo šatníkových stien.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874883117
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť použitia skrutkovacích háčikov: | Stena |
| Typ položky skrutkovací háčik: | Háčiky |
| Dĺžka závitu (mm): | 40 mm |
| S plastovým opláštením: | Bez plastového opláštenia |
| Materiál skrutkovacieho háku: | Oceľ |
| Povrch: | Pozinkované |
| Obsah balenia: | 8 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 43 g |
| Šírka: | 4,0 cm |





