Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Skrutkovací hák zahnutý priemer 3 mm x 40 mm pomosadzená, 4 ks

Č.výr. 4950036

  • Nenáročná montáž ľahkých až stredne ťažkých predmetov do dreva alebo muriva
  • So samorezným závitom na jednoduché zaskrutkovanie do dreva bez použitia náradia
  • Robustná oceľ so zlatým povrchom
Informácie o výrobku
 
1,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 4950036

LUX-TOOLS skrutkovací hák sa môže použiť na stabilné upevnenie ľahkých až stredne ťažkých predmetov do dreva alebo muriva. Je vhodný na zavesenie obrazov alebo dekoratívnych predmetov, napr. kvetinových závesov. Vybavený je metrickým závitom do dreva, vďaka ktorému môžete hák upevniť do dreva bez použitia ďalšieho náradia. Pri montáži do muriva a podobných podkladov musíte použiť hmoždinku príslušnej veľkosti. Skrutkovací hák má priemer 3 mm a dĺžku 40 mm.

Na strane, ktorá drží bremeno, je hák zaoblený a na druhej strane otvorený, a tak umožňuje jednoduché zavesenie predmetov. Je vyrobený zo stabilnej, pomosadzenej ocele so zlatým povrchom. Balenie obsahuje štyri kusy. Pre svoj otvorený tvar nie je hák vhodný pre pohyblivé a dynamické bremená, napr. hojdačky alebo závesné kreslá.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Hák
Materiál:Oceľ
Povrch:Mosadz
Typ závitu:Drevený závit
Obsah balenia:4 ks
Obsah balenia:31 g
Priemer:3 mm
Dĺžka:40 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore