Sortiment

Služby

Moja predajňa
Bratislava
Hodoninská ulica 25
84103 Bratislava
Zmeniť predajňu OBI
Naspäť
Zmeniť predajňu OBI
Vašu polohu nebolo možné nájsť
Zobraziť ostatné predajne
Nájdite OBI predajňu na mape

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

mietgeraete

Požičovňa náradia

Potrebujete niečo jednorázovo opraviť a nechcete si kvôli tomu kupovať náradie? Pomôže Vám požičovňa náradia v OBI! Radi vám za mierny poplatok zapožičiame profesionálne náradie priamo v našich predajniach. Ponúkame široký výber búracích kladív, brúsok, čistiacich strojov, záhradných strojov, fréz, drevoobrábacieho náradia až po pozemné stavebné stroje.

K niektorému náradiu je potrebné dokúpiť drobné doplnky ako sú sáčky do vysávača, brúsne pásy, kotúče a ďalšie. Všetko potrebné nájdete u nás v OBI za rozumné ceny.

Pri využití služieb požičovne náradia OBI treba predložiť preukaz totožnosti s adresou trvalého pobytu a zaplatiť vratnú zálohu, ktorej výška závisí od typu zapožičaného náradia. Bližšie informácie k tejto službe Vám radi poskytnú zamestnanci v oddelení náradia.

hore