EMOS Predlžovací kábel oranžový, 1 zásuvka, max. 16 A/3680 W, 20 m
Číslo výrobku 2886950Opis výrobku
Číslo výrobku 2886950
Oranžový predlžovací prívod s jednou zásuvkou - spojka, s dĺžkou 20 m a prierezom vodiča 1,5 mm2. Vhodný pre maximálnu záťaž 16 A/3680 W. Predlžovací prívod na 230 V slúži na predĺženie elektrickej energie tam, kam pevná zásuvka nedosiahne.
Stupeň krytia IP20
Zariadenia so stupňom krytia IP20 sú také elektrické zariadenia, ktoré dostatočne chránia proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, sú odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie sú chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
EMOS spol. s.r.o.
Lipnická 2844
75002 Přerov
info@emos.cz
8595140800150,8595025340795
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Označenie kábla: | H05VV-F |
| ZAP./VYP: | Bez vypínača |
| Zvýšená ochrana kontaktov: | S detskou poistkou |
| Farba plášťa: | Oranžová |
| Dĺžka kábla: | 20 m |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Prierez: | 1,5 mm² |
| Ochrana: | IP 20 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,32 kg |
| Výška: | 21,0 cm |
| Šírka: | 21,0 cm |
| Hĺbka: | 8,0 cm |






