Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Emos Predlžovací kábel oranžový spojka 20 m

Č.výr. 2886950

  • Dĺžka: 20 m
  • Vodič: H05VV-F3G 1,5 mm2
  • Max. prúd/napätie: 250 V/16 A
  • Max zátaž: 3 680 W
  • Typ izolácia: PVC
Informácie o výrobku

Farba:

Prevedenie:

16,95 EUR
0,85 € / m

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

27 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 2886950

Predlžovací kábel dosahuje dĺžku 20 m a na jednom z jeho koncov sa nachádza zásuvka, vďaka ktorej funguje ako spojka. Samotná zásuvka disponuje aj detksými clonkami, ktoré zabraňujú vsunutiu jedného predmetu (klinca, skrutkovača a pod.) do jej vnútra. Izolácia je vo forme typického a kvalitné plastu (PVC). Tento predlžovací kábel sa preto veľmi dobre hodí na stavbu alebo do záhrady. Svoje uplatnenie si však určite nájde pri rôznych situáciach, kedy budete potrebovať prúd na miestach kde sa nanachádza pevná zásuvka. Maximálna záťaž 3 680 W !

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,32 kg
Výška:21,0 cm
Šírka:21,0 cm
Dĺžka:8,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore