EMOS Predlžovací kábel s vypínačom biely, 4 zásuvky, max. 16 A/3680 W, 2 m
Číslo výrobku 4689519Opis výrobku
Číslo výrobku 4689519
Biely predlžovací prívod, 4zásuvka s vypínačom, dĺžkou 2 m a prierezom vodiča 1 mm2. Vhodný pre maximálnu záťaž 16 A max. Predlžovací prívod 2 m na 230 V~ slúži na predĺženie elektrickej energie tam, kam pevná zásuvka nedosiahne. Pri montáži na stenu je nutné použiť skrutku so zápustnou hlavou PZ max. priemer 2,5-3 mm, dĺžka 30-40 mm. V prípade použitia iného priemeru hrozí poškodenie plastovej časti otvoru. Pokiaľ dôjde k poškodeniu plastovej časti otvoru, predlžovací prívod nepoužívajte.
Informácie o výrobcovi
EMOS spol. s.r.o.
Lipnická 2844
75002 Přerov
info@emos.cz
8595025301499
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Plast |
| Označenie kábla: | H05VV-F 3G1,0 |
| ZAP./VYP: | S vypínačom |
| Zvýšená ochrana kontaktov: | S detskou poistkou |
| Farba plášťa: | Biela |
| Dĺžka kábla: | 2 m |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Prierez: | 1 mm² |
| Ochrana: | IP 20 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 400 g |
| Výška: | 45,0 cm |
| Šírka: | 14,5 cm |
| Hĺbka: | 4,5 cm |







