19.9.2019 2:06


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Bosch Aku záhradná píla Keo

Č.výr. 4329132
  • Pre konáre až do priemeru 80 mm
  • Univerzálne využitie
  • Výmena listu bez použitia náradia
Informácie o výrobku
79,99 EUR
79,99 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Náhradné diely

Popis výrobku

Č.výr. 4329132

Bosch Keo je inovatívna akumulátorová záhradná píla na komfortné rezanie konárov jednou rukou. Vďaka odnímateľnej upevňovacej čeľusti A-Grip je možné držať pílu aj konár súčasne iba jednou rukou. Je možné tak konáre ľahko rezať bez toho, aby ste museli druhou rukou držať rezaný konár, aby sa pri rezaní nekývali zo strany na stranu. To je užitočné najmä pre prerezávanie vysoko rastúcich, ťažko prístupných konárov. Pomocou Bosch aku záhradnej píly Keo je možné taktiež jednoducho a bez námahy rezať drevené koly k rastlinám, laty pre špaliere, mriežky pre pnúce rastliny alebo plotovky. Ak dáte dole upevňovaciu čeľusť, zvýši sa max. priemer rezania zo 60 mm na 80 mm a používateľ môže rezať veľmi blízko kmeňa stromu.
Píla je veľmi ľahká a padne vďaka malému obvodu úchopu a mäkkej rukoväti Softgrip perfektne do ruky. Pri výkone píly až 2 800 zdvihov za minútu ide rezanie rýchlo od ruky. To isté platí aj pre výmenu pílového kotúča pomocou systému SDS: Otočíte krúžkom, vyberiete pílový list, zacvaknete nový pílový list, otočíte krúžok späť - hotovo. Spúšťač s plynulo nastaviteľným počtom zdvihov zaisťuje, že je možné pre každý materiál zvoliť zodpovedajúcu rýchlosť.
Akumulačná píla je napájaná 10,8-voltovou batériou s lítiovo-iónovou technológiou, ktorá zaisťuje konštantný výkon a zabraňuje samovybíjaniu a pamäťovému efektu. K dispozícii je taktiež indikácia stavu nabitia batérie. Na jedno nabitie batérie môžete zrezať cca 190 konárov až do priemeru 15 mm, 70 konárov až do priemeru 30 mm alebo 30 konárov až do priemeru 60 mm. Súčasťou balenia je aj špeciálny pílový list na rezanie dreva, ale je možné dokúpiť si pílové listy aj na iné materiály, čo z píly robí univerzálneho pomocníka na rezanie.

Vlastnosti produktu:
Pohon: Batéria
Napätie batérie: 10,8 V/1,3 Ah
Trvanie nabíjania: 3 h
Počet zdvihov (beh naprázdno): 1 600/min
Dĺžka pílového listu: 150 mm
Hmotnosť: 1,05 kg (950 g bez čeľustí A-Grip)
Teleskopická: Nie

Technická specifikace

Detaily výrobku

Pohon:
Akumulátory
Teleskopický:
Nie

Rozmery a hmotnosť

Výška:
19,7 cm
Šírka:
39,8 cm
Dĺžka:
8,0 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore