Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardena Akumulátorová teleskopická vyvetvovacia pílka TCS 20/18 V P4A solo

Č.výr. 1686161

  • Teleskopická vyvetvovacia pílka na jednoduché skracovanie a preriedenie korún stromov
  • Pohodlné skracovanie konárov vo výške až 4 m
  • Rezací doraz na ochranu reťaze pred poškodením
  • Bez akumulátora a nabíjačky
Informácie o výrobku
 
119,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1686161

Gardena akumulátorová teleskopická vyvetvovacia pílka TCS 20/18 V P4A sa používa na bezpečné orezávanie stromov zo zeme. Vďaka teleskopickej násade je možné presvetlenie a odstraňovanie konárov až do výšky 4 m. Ľahká a úzka rezacia hlava umožňuje odstrániť každú vetvičku v korune stromov bez námahy aj na úzkych miestach. Možnosť jej nakláňania poskytuje dodatočný komfort. Umožňuje však aj pohodlné rezanie na zemi, napríklad na narezanie konárov na menšie kusy. Rezací doraz na hrote rezacieho listu pomáha pri rezaní na spodnej strane konárov, pri stabilnom udržaní akumulátorovej teleskopickej vyvetvovacej pílky v požadovanej polohe a zároveň chráni reťaz pri rezaní blízko zeme. Energiu poskytuje 18 V systémový akumulátor aliancie Power4All založený na akumulátorovej technológii Bosch. Je vhodný do všetkých nových 18 V Gardena zariadení záhradnej techniky aliancie Power4All, dá sa však použiť aj v iných značkách s mnohými ďalšími výrobkami z aliancie používanými v celej domácnosti.

Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Pohon:Akumulátory
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4,59 kg
Výška:14,5 cm
Šírka:112,0 cm
Dĺžka:20,0 cm

Ďalšie detaily

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore