Einhell Univerzálna píla TC-AP 690 E
Číslo výrobku 2154680Opis výrobku
Číslo výrobku 2154680
Einhell univerzálna píla TC-AP 690 E je 690 W silný pomocník pre prácu na záhrade, v dielni a garáži týkajúcej sa materiálov, ako je drevo, plast a rôzne kovy. Píla má hĺbku rezu 115 mm do dreva a 10 mm do kovu. Vďaka ergonomickej a štíhlej konštrukcii, sa s univerzálnou pílou príjemne a ľahko manipuluje. Veľký povrch Softgrip zaručuje komfortnú a bezpečnú prácu. Univerzálna píla je vybavená nastaviteľnou základňou na optimálne použitie pílového listu.
Dodáva sa vrátane pílového listu na drevo.
Informácie o výrobcovi
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825661170
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 230 V |
| Výkon: | 690 W |
| Počet zdvihov do: | 2 800 /min |
| Počet zdvihov od: | 0 /min |
| Max. Hĺbka rezu v kove: | 10 mm |
| Max. Hĺbka rezu v dreve: | 115 mm |
| Druh: | Multi píla |
| Pílový list - zdvih: | 20 mm |
| Integrované odsávanie prachu: | Nie |
| Prípojka pre vysávače: | Nie |
| Šikmý rez: | Áno |
| Max. počet zdvihov: | 2800 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,40 kg |













