LUX-TOOLS 1 PowerSystem Aku priamočiara píla A-ST-20 B Solo
Číslo výrobku 2814051Opis výrobku
Číslo výrobku 2814051
Aku priamočiara píla LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-ST-20 B Solo
Aku priamočiara píla LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-ST-20 B v sebe spája precíznu prácu a maximálnu flexibilitu. S touto výkonnou aku priamočiarou pílou s počtom kmitov až 3000/min bez námahy prereže najrôznejšie materiály, ako je drevo, plast, kov a ďalšie. Či už ide o drevo, kov alebo plast - s hĺbkou rezu 80 mm do dreva a 12 mm do farebných kovov zvládne píla všetko. Šikmé rezy nie sú vďaka nastaviteľnej pätke píly (až do 45°) tiež žiadnym problémom, takže dosiahnete presné výsledky aj pri náročných uhloch.
Pre bezprašné prostredie určite využijete integrovanú prípojku pre vysávač, ktorá odsáva triesky priamo v mieste ich vzniku. Výmena pílového listu bez použitia náradia vám ušetrí drahocenný čas, zatiaľ čo integrované LED pracovné svetlo zaistí neustále jasný výhľad na líniu rezu. Ergonomický dizajn priamočiarej píly vám zaručuje bezpečné vedenie a prácu bez únavy aj pri dlhšom nasadení.
Túto priamočiaru pílu LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-ST-20 B je možné používať nezávisle na zdrojoch energie, bez kábla, čo vám umožňuje maximálnu slobodu pohybu. Je súčasťou rodiny LUX-TOOLS 1 PowerSystem. Odporúčaný akumulátor 1 x LUX-TOOLS 1 PowerSystem AK-20/2.0 (č. 5649504) a nabíjačka LUX-TOOLS 1 PowerSystem SLG-20/2.4 (Single-Charger č. 5649538).
Upozorňujeme, že súčasťou dodávky je aku priamočiara píla LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-ST-20 B, paralelný doraz, imbusový kľúč, 2 x pílový list, adaptér na odsávanie prachu vysávačom a návod na použitie. Akumulátor a batéria nie je súčasťou.
Technické parametre:
Maximálne menovité napätie: 20 V
Maximálne nominálne napätie: 18 V
Počet kmitov: 0-3000 ot./min.
Výška zdvihu: 25,4 mm
Kyvný zdvih: áno, 3-stupňový
Nastaviteľný uhol rezu (skosený rez): 0-45°
Max. hĺbka rezu drevo: 80 mm
Max. hĺbka rezu hliník: 12 mm
Max. hĺbka rezu oceľ: 5 mm
Hmotnosť: 1,8 kg
Hladina akustického výkonu (LwA): 89 dB(A)
Hladina akustického tlaku (LpA): 81 dB(A)
Nepresnosť merania K: 3 dB(A)
Vibrácia: < 11,17 m/s2 (K = 1,5 m/s2)
Jedna batéria - dva svety: 1 PowerSystem
Dajte zbohom rôznym akumulátorom a nabíjačkám s akumulátorovou platformou LUX-TOOLS 1 PowerSystem. Táto platforma spája všetky dôležité aplikácie okolo domu a záhrady v jednom systéme. Namiesto rôznych jednotlivých zariadení s rôznymi akumulátormi je možné teraz všetky zariadenia prevádzkovať s jedným typom akumulátora. Čo je praktické riešenie, ktoré šetrí náklady. Navyše vďaka technológii Twin Power je možné výkonné zariadenia 40 V a záhradné stroje prevádzkovať s dvoma 20 V akumulátormi naraz, iba s jedným akumulátorovým systémom.
LUX-TOOLS 1 PowerSystem kombinuje najlepšie vlastnosti najnovšej generácie batérií. Optimálne riadenie nabíjania, systém vzduchového tunela na chladenie akumulátora, konštrukcia krytu navrhnutá pre bezpečnosť a dlhú životnosť a vysoko kvalitné akumulátorové články ponúkajú optimálnu spoľahlivosť a bezpečnosť aj pri náročnej práci. Objavte bezdrôtovú slobodu pre dom a záhradu s 1 PowerSystem od LUX-TOOLS.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871963669
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 20 V |
| Výkon: | 705 W |
| Počet zdvihov do: | 3 000 /min |
| Počet zdvihov od: | 0 /min |
| Max. Hĺbka rezu v kove: | 5 mm |
| Max. Hĺbka rezu v dreve: | 80 mm |
| Druh: | Priamočiara píla |
| Typ akumulátora: | Li-ion |
| Kapacita akumulátora: | 2 Ah |
| Pílový list - zdvih: | 25,4 |
| Integrované odsávanie prachu: | Áno |
| Prípojka pre vysávače: | Áno |
| Šikmý rez: | Áno |
| Stupne kyvadlového zdvihu: | 3 |
| Max. počet zdvihov: | 3000 |
| Maximálne napätie akumulátora: | 20,0 V |
| Menovité napätie akumulátora: | 18,0 V |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,80 kg |
| Výška: | 20,7 cm |
| Šírka: | 23,4 cm |
| Hĺbka: | 7,3 cm |

























