Makita Akumulátorová priamočiara píla DJV184Z
Číslo výrobku 2531440Opis výrobku
Číslo výrobku 2531440
Extrémne ľahká a kompaktná akumulátorová priamočiara píla, ideálna na vyrezávanie malých výklenkov a otvorov do drevených materiálov. Vybavená trojpolohovým nastavením predkmitu. Praktický a spoľahlivý rýchloupínací systém na výmenu pílového listu bez použitia náradia.
Elektronika riadi mäkký štart a zaisťuje presné spustenie rezu. Vybavená technológiou SOFT NO LOAD: rýchlosť sa zvýši, akonáhle sa píla dostane do kontaktu s materiálom. Veľký vario spínač ovládaný dvoma prstami s bezpečnostným blokovaním a aretačným spínačom, ktorý umožňuje nepretržité rezanie.
Pohyblivé protizávažie zaručuje extrémne nízku úroveň vibrácií. Pevná základňa z tlakovo liateho hliníka s vložkou z oceľového plechu, nakloniteľná až o 45° na obe strany na pokosové rezy. Nastaviteľná rýchlosť pre efektívne rezanie rôznych materiálov, či už ide o drevo, plast, oceľ alebo neželezné kovy.
Cielené osvetlenie na línii rezu, integrovaná odfuková tryská udržuje líniu rezu bez prachu pre lepší výhľad. Odsávací adaptér pre priame pripojenie k vysávaču. Pohodlná mäkká rukoväť.
Technické parametre:
- Menovité napätie batérie: 18 V
- Maximálny výkon: 400 W
- Počet kmitov za minútu: 0-3 000 min-1
- Dĺžka kmitu: 23 mm
- Nastavenie predkmitu: 3 stupne
- Max. rezný výkon (drevo): 135 mm
- Max. rezný výkon (mäkká oceľ/hliník): 10 / 20 mm
- Rozmery (D x Š x V): 259 x 77 x 205 mm
- Hmotnosť (EPTA): 2,1-2,4 kg
- Triax. hodnota vibrácií (ah): 7,4 m/s2
- Triax. hodnota vibrácií na oceľ (ah): 5,1 m/s2
- Faktor neistoty vibrácií (K): 1,5 m/s2
- Hladina akustického výkonu (LWA): 93 dB(A)
- Hladina akustického tlaku (L pA): 82 dB(A)
- Faktor akustickej neistoty (K): 3 dB(A)
Dodávaná bez akumulátora a nabíjačky.
Obsah balenia:
- B-06460 Pílový list B-50
- 413F05-1 Odsávací adaptér
- 458191-5 Predný kryt
Informácie o výrobcovi
Makita s.r.o
Priemyselná 26
974 01 Banská Bystrica
makita@makita.sk
88381762533
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 18 V |
| Počet zdvihov do: | 3 000 /min |
| Počet zdvihov od: | 0 /min |
| Max. Hĺbka rezu v kove: | 10 mm |
| Max. Hĺbka rezu v dreve: | 135 mm |
| Druh: | Priamočiara píla |
| Typ akumulátora: | Li-ion |
| Pílový list - zdvih: | 23 mm |
| Integrované odsávanie prachu: | Nie |
| Prípojka pre vysávače: | Áno |
| Stupne kyvadlového zdvihu: | 3 |
| Rezný výkon – farebné kovy (mm): | 20 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,40 kg |
| Výška: | 20,5 cm |
| Šírka: | 7,7 cm |
| Hĺbka: | 25,9 cm |




















