Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Akumulátorová priamočiara píla 1 PowerSystem A-ST-20

Č.výr. 1498666

  • 1 PowerSystem: 20 V akumulátorová platforma pre dom a záhradu
  • Počet zdvihov 2 700/min s max. hĺbkami rezu: 80 mm do dreva, 12 mm do hliníka a 5 mm do ocele
  • Integrované LED pracovné svietidlo na ideálne osvetlenie vášho pracovného priestoru
  • Napájanie pomocou kvalitného 20 V lítium-iónového akumulátora (dostupný osobitne)
Informácie o výrobku
39,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1498666

LUX-TOOLS akumulátorová priamočiara píla A-ST-20 boduje svojím výkonným motorom, ktorý vám umožní presné rezanie dreva, kovu a plastu. Priamočiara píla je súčasťou praktického LUX systému 1 PowerSystem a môže sa napájať pomocou kvalitných lítium-iónových akumulátorov tejto série. Váš požadovaný akumulátor vo vyhotovení 2 Ah alebo 4 Ah získate osobitne. Vďaka ekologickej prevádzke akumulátora môžete pracovať s veľkou slobodou pohybu a flexibilitou - bez rušivého kábla a závislosti od najbližšej zásuvky.

Optimálne pracovné výsledky vďaka všestranným technickým funkciám
Píla pracuje rýchlo a presne s počtom zdvihov 2 700 ot./min. Trojstupňový výkyvný zdvih s polohami od 0 do 3 zabezpečuje optimálny výsledok rezania v závislosti od použitia. Výška zdvihu je 20 mm. Píla dosahuje maximálnu hĺbku rezu 5 mm do ocele, 12 mm do hliníka a 80 mm do dreva. Vďaka obojstranným uhlom skosenia 45° sa dajú vytvoriť aj šikmé hrany. Pílový list sa vymieňa jednoducho a bez náradia. Na použitie sú vhodné pílové listy s T-stopkou.

S LED svietidlom a komfortnou rukoväťou Softgrip
Príjemná rukoväť Softgrip umožňuje pohodlnú, neúnavnú prácu. Do výbavy patrí jasné LED svietidlo ma optimálne osvetlenie pracovného priestoru. Aby pracovisko zostalo čisté, môžete namontovať vysávač na odsávanie triesok.

Jeden akumulátor - dva svety: 1 PowerSystem
Konečne je koniec s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami - vďaka LUX-TOOLS akumulátorovej platforme 1 PowerSystem je to možné. V jednom systéme spája všetky dôležité aplikácie týkajúce sa domu a záhrady. Namiesto rôznych samostatných zariadení s rozličnými akumulátormi môžete všetky zariadenia napájať jediným typom akumulátora. Je to praktické a šetrí náklady. A vďaka technológii Twin-Power môžete pomocou dvoch 20 V akumulátorov napájať aj výkonné 40 V záhradné stroje - len pomocou jedného systému akumulátorov!

1 PowerSystem spája najlepšie vlastnosti najnovšej generácie akumulátorov. Optimálne ovládanie nabíjania, systém vzduchového tunela na chladenie akumulátora, dizajn telesa dimenzovaný na bezpečnosť a dlhú životnosť, ako aj kvalitné akumulátorové články poskytujú optimálnu spoľahlivosť a bezpečnosť dokonca aj pri náročných prácach. Objavte slobodu bez káblov pre dom a záhradu s LUX-TOOLS systémom 1 PowerSystem.

Obsah dodávky:
LUX akumulátorová priamočiara píla A-ST-20
1 x paralelný doraz
1 x adaptér na vysávač

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:20 V
Kapacita akumulátora:2 Ah
Typ akumulátora:Li-Ion
Druh:Dierovacia píla
Pílový list - zdvih:20 mm
Max. Hĺbka rezu v dreve:80 mm
Max. Hĺbka rezu v kove:5 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,16 kg
Výška:21,0 cm
Šírka:8,8 cm
Dĺžka:27,0 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore