LUX Priamočiara píla STS-550/65

Č.výr. 1028307

  • Výkon 550 W
  • Max. hĺbka rezu: 65 mm do dreva, 6 mm do kovu
  • Vrát. rozsiahleho príslušenstva
Informácie o výrobku
29,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1028307

LUX-TOOL priamočiara píla STS-550/65 presviedča svojím výkonným motorom 550 W, ktorý vám poskytne množstvo možností využitia. Bez problémov môžete vykonávať presné rezy do dreva, kovu alebo plastu. Vďaka zdvihovej frekvencii 800 až 2600/min, elektronike zdvihovej frekvencie a 3-stupňového kyvadlového zdvihu je možné prístroj ideálne nastaviť na príslušné použitie a zaručuje, podľa potreby, mimoriadne rýchlu prácu alebo prácu šetrnú k materiálu, čím dosiahnete optimálny výsledok práce. Maximálna hĺbka rezu do dreva je 65 mm, do kovu 6 mm. Vďaka prestaviteľnej pätke píly sú možné aj úkosové rezy až do 45°.

Priamočiara píla je vybavená univerzálnym uchytením a môžu sa v nej použiť pílové listy s U chytením, ako aj T uchytením. Výmena listov sa vykonáva jednoducho, rýchlo a bez použitia náradia. Ergonomicky tvarovaná rukoväť Softgrip, ako aj nízka hmotnosť 2,1 kg sa postarajú o komfortnú prácu bez únavy.

Súčasťou dodávky je paralelný doraz, inbusový kľúč, pílový list na drevo a adaptér na odsávanie prachu, ktorý vám umožní čistú prácu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:550 W
Výkon:230 V
Druh:Dierovacia píla
Pílový list - zdvih:Áno
Max. Hĺbka rezu v dreve:65 mm
Max. Hĺbka rezu v kove:6 mm
Počet zdvihov od:800 /min
Počet zdvihov do:2 600 /min
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,10 kg
Výška:7,1 cm
Šírka:20,8 cm
Dĺžka:26,1 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore