Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Narex Priamočiara listová píla EPL 12-7 BE

Č.výr. 1661941

  • Upínanie bez nástrojov
  • Štvorstupňový predkmit
  • Elektronická regulácia
  • Odsávacie kanály
  • Výkonný motor
  • Vložka proti štiepeniu
  • Ochranný kryt
  • Oceľová vložka
Informácie o výrobku
174,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1661941

Profesionálna listová píla Narex EPL 12-7 BE s patentovaným vedením pílového plátku. Ergonomická a robustná konštrukcia s protišmykovým povrchom SoftGrip hornej rukoväti pre príjemnú manipuláciu v každej pracovnej polohe. Určená pre tvarové a priame rezy v masívnom dreve, doskových materiáloch na báze dreva, umelých hmotách, hliníkových profiloch a oceľovom plechu. Profesionálna hliníková základná doska je odolná proti deformácii pre najnáročnejšie použitie. Vysoká presnosť rezu vďaka trojitému vedeniu pílového listu s vodiacimi čeľusťami z tvrdokovu. Systém upínania pílových plátkov bez použitia nástrojov pre jednoduchú a rýchlu výmenu pílového plátku. Štvorstupňový predkmit pre maximálnu rýchlosť alebo najvyššiu presnosť. Elektronická regulácia počtu zdvihov pre nastavenie optimálnej rýchlosti rezania podľa druhu materiálu a charakteru práce. Vysoko výkonný motor zabezpečuje veľkú silu a zároveň sa vyznačuje pokojným chodom a dlhou životnosťou.

Súčasťou balenia je vložka proti štiepeniu materiálu, ochranný kryt proti odletujúcim trieskam, odsávací adaptér, plastová a oceľová vložka do vodiacej dosky, 2 x pílový plátok a kartónová krabica.

Technické parametre:
- Napájacie napätie: 230 V
- Menovitý príkon: 720 W
- Hĺbka rezu drevo: 120 mm
- Hĺbka rezu farebné kovy: 20 mm
- Hĺbka rezu oceľ: 10 mm
- Počet zdvihov naprázdno: 1000-2900/min
- Zdvih: 26 mm
- Rezanie pod uhlom: 0-45°
- Hmotnosť : 2,4 kg

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,30 kg
Výška:9,7 cm
Šírka:27,4 cm
Dĺžka:37,7 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore