LUX-TOOLS Hadicová rýchlospojka 13 mm (1/2")
Číslo výrobku 2229052Opis výrobku
Číslo výrobku 2229052
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873095740
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť použitia: | Spojky |
| Voda stop: | Bez funkcie zastavenia vody |
| Materiál: | Plast |
| Druh prípojok: | Hadicové spojky |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 23 g |
| Výška: | 6 mm |
| Šírka: | 3 mm |
| Hĺbka: | 3 mm |



















