Biohort Regálová polica Neo, Alex Duo 56 x 26 x 17,3 cm, 2 ks
Číslo výrobku 1694975Opis výrobku
Číslo výrobku 1694975
Súprava regálových políc o rozmere 56 x 26 x 17,3 cm. 2 ks v balení. Nosnosť 15 kg. Police sa upevňujú na regálové stojny, ktoré sú v predaji samostatne.
Informácie o výrobcovi
Biohort GmbH
Pürnstein 43
4120 Neufelden
info@biohort.at
9003414450400
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Príslušenstvo |
| S možnosťou dodatočnej montáže: | Možná dodatočná inštalácia |
| Montážny rozmer šírka: | 56 cm |
| Montážny rozmer výška: | 173 cm |
| Montážny rozmer hrúbka materiálu: | 1 cm |
| Montážny rozmer hĺbka: | 26 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,40 kg |
| Výška: | 17,3 cm |
| Šírka: | 26,0 cm |
| Hĺbka: | 56,0 cm |





