Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Box na nádoby na odpad 7 x 3 na 3 nádoby x 240 l antracitový

Č.výr. 1569359

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Príslušenstvo k záhradným domčekom

Popis výrobku

Č.výr. 1569359

Všestranný box na nádoby na odpad, ktorý toho zvládne viac

Tento novonavrhnutý box na nádoby na odpad od výrobcu Globel Industries môže uschovať 3 nádoby na odpad s objemom 240 l. Steny sú z oceľového plechu s hrúbkou 0,3 mm, ktoré sú nielen odolné voči korózii a škrabancom, ale sú aj veľmi pekne tvarované. Antracitový farebný odtieň sa opticky prispôsobí každému prostrediu. Vďaka vystuženým profilom má tento box na nádoby na odpad extrémne vysokú stabilitu.

Stabilné plynové pružiny umožňujú pohodlné otváranie a zatváranie veka. Na rozdiel od iných štandardných boxov na nádoby na odpad má tú výhodu, že veko s absolútnou presnosťou dosadá na profil a vnútorný priestor boxu je chránený pred akýmikoľvek poveternostnými vplyvmi.
Tvar pultovej strechy boxu nielen dobre vyzerá, ale má ešte jednu veľkú výhodu: Na to, aby ste nemuseli zakaždým vyťahovať nádobu na odpad z boxu, môžete úplne jednoducho otvoriť veko a odpad vysypať do nádoby z bočnej strany. Ušetríte si pritom nielen váš čas, ale navyše aj stres.

Apropo čas a stres: Pri vyberaní nádob na odpad môžete úplne jednoducho otvoriť dvojkrídlové dvere a nádoby pohodlne vytiahnuť. Vďaka veľkému priestoru v boxe a extra širokému otvoru vo dverách sa už nemusíte stresovať kvôli otravnému zakliesneniu sa nádob na odpad.
Ďalším plusom je, že box na náradie môžete využiť na rôzne účely. V boxe môžete uschovávať napríklad kosačky na trávnik, záhradnú techniku, drevo alebo iné predmety.

Krádeže sa nemusíte obávať. Dvere boxu na nádoby na odpad sú uzamykateľné pomocou visacieho zámku (nie je súčasťou dodávky). Veko boxu nie je možné uzamykať.

Výhody:
- vetranie na stranách štítu
- veľké dvojkrídlové dvere
- prípravok na visací zámok
- zaťaženie snehom 100 kg/m2

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:49,0 kg
Výška:132,0 cm
Šírka:2,36 m
Dĺžka:101,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore