Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Globel Kovový domček na náradie Skilion 84 striebornýŠ x H: 242 cm x 124 cm

Č.výr. 1569276

  • Moderný dizajn jemne rebrovaného plechu na vysokú pevnosť
  • Vetranie vysekané do plechu - žiadny dodatočný plast
  • Kompletne žiarovo pozinkované
  • Lakovanie vypaľovaním na vysokú stálosť farby a trvalú ochranu pred koróziou a škrabancami
  • Posuvné dvere
Informácie o výrobku
 
549,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1569276

Prémiový domček na náradie "Skillion" sa svojimi malými základnými rozmermi ľahko zmestí aj do menších záhrad, aj priamo k stene domu. Pri výške stropu medzi 1,75 a 1,78 m poskytuje vďaka pultovej streche navyše rovnomernú výšku v celom vnútornom priestore. Široké dvojité dvere a pôdorys na šírku zaručujú bezproblémový prístup, aj zvonku.

Enormná stabilita
Žiarovo pozinkovaná oceľ v jemne rebrovaných paneloch a zvnútra vystužené rohy zabezpečujú premyslenú stabilitu v porovnaní s bežnými domčekmi z oceľového plechu. Aj viacstupňové lakovanie vypaľovaním a upúšťanie od použitia malých súčiastok z plastu v čo najvyššej miere, ako je napr. vysekaná vetracia štrbina, svedčia o premyslenom dizajne, nie nadarmo zaručuje výrobca 15-ročnú záruku na prehrdzavenie.

Prémiová kvalita
Domčeky na náradie od Globel upútajú svojím spracovaním vysokej kvality: Oceľový plech je vždy kompletne žiarovo pozinkovaný a na základe konštrukcie jemne rebrovaných panelov a vnútorne vystužených rohov vykazuje zvýšenú stabilitu. Vo vnútornom priestore sa nenachádzajú žiadne zahrotené skrutky, lebo sú zaskrutkované v obdĺžnikovom profile, v bežných kovových domčekoch na náradie sa tu zvyčajne používajú L-profily. Farba sa po zhotovení oceľovej základne vypaľuje a zušľachťuje v 4-stupňovom postupe. Vďaka tomu je povrch odolný proti korózii a škrabancom. Pri spracovaní sa v čo najvyššej možnej miere upúšťa od používania malých súčiastok z plastu. Napríklad trvalé vetranie je zabezpečené prostredníctvom vysekanej vetracej štrbiny.

Detaily k výrobku a varianty
Domček na náradie Skillion je dostupný v dvoch veľkostiach od 2,23 do 3 m2 a dvoch farbách. Prémiový domček na náradie sa dodáva ako stavebnica bez podlahy.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore