Swissinno Pasca na múčne mole, 2 ks
Číslo výrobku 5174552Opis výrobku
Číslo výrobku 5174552
Swissinno pasca na múčne mole je okamžite použiteľná. Je kompaktná a priestorovo úsporná a na stenu sa ľahko upevní pomocou samolepiacich pások. Likvidácia mŕtvych škodcov prebieha zozadu a bez kontaktu s nimi, je tak úplne hygienická. Pasca neobsahuje jedy.
Obsah balenia: 2 ks
Informácie o výrobcovi
SWISSINNO SOLUTIONS AG
Rosenbergstrasse 36
9000 St. Gallen
sales@swissinno.com
7640104975717
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Spôsob upevnenia: | Lepenie |
| Materiál rámu: | Plast |
| Farba rámu: | Biela |
| Farba tkaniny: | Biela |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 58 g |
| Výška: | 1,5 cm |
| Šírka: | 11,6 cm |
| Hĺbka: | 7,0 cm |







