Swissinno Pasca na šatové mole, 2 ks
Číslo výrobku 5174636Opis výrobku
Číslo výrobku 5174636
So Swissinno pascou na šatové mole si nielen mimoriadne rýchlo všimnete výskyt molí, ale veľmi pohodlne ich taktiež zlikvidujete. Mole môžu vliezť do pasce prakticky zo všetkých 4 strán a už ich nevidíte. Zozadu ich môžete hygienicky zlikvidovať bez toho, aby ste s nimi prišli do kontaktu. Pasca je kompaktná a nezaberá veľa miesta. Má samolepiace pásky a je nejedovatá.
Obsah balenia: 2 kusy na okamžité použitie
Informácie o výrobcovi
SWISSINNO SOLUTIONS AG
Rosenbergstrasse 36
9000 St. Gallen
sales@swissinno.com
7640104976110
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Spôsob upevnenia: | Lepenie |
| Materiál rámu: | Plast |
| Farba rámu: | Žltá |
| Farba tkaniny: | Žltá |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 58 g |
| Výška: | 1,5 cm |
| Šírka: | 11,6 cm |
| Hĺbka: | 7,0 cm |







