Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Súprava brúsnych papierov Classic pre excentrické brúsky, 5-dielna

Č.výr. 5204771

  • Na opracovanie dreva a kovu
  • Vhodná pre excentrické brúsky, uhlové brúsky a vŕtačky
  • Zrnitosť: 60, 120 a 240
Informácie o výrobku
2,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5204771

LUX-TOOLS súprava brúsnych papierov Classic s priemerom 125 mm je ideálne vhodná na opracovanie dreva a kovu pomocou excentrickej brúsky, uhlovej brúsky alebo vŕtačky. Papier zabezpečuje dobrý úber materiálu. Okrem toho obsahuje 8-násobné dierovanie, ktoré umožňuje odsávanie prachu. Zadná strana so suchým zipsom ponúka jednoduchú výmenu papiera. Súprava obsahuje dva brúsne papiere z každej zo zrnitosťou 120 a 240, ako aj jeden brúsny papier so zrnitosťou 60.

Rozmery a hmotnosť
Výška:12,5 cm
Šírka:12,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore