Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Odlučovač vody 11,5 mm (G1/4") IG / 16,7 mm (G3/8") AG

Č.výr. 1730258

  • Optimálne nastavenie tlaku vzduchu
  • Už žiadny kondenzát vody
  • Je možnosť nastavenia od 1 baru do 12 barov
Informácie o výrobku
29,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1730258

LUX-TOOLS odlučovač vody je vybavený jednou prípojkou 11,5 mm (G1/4") IG a 16,7 mm (G3/8") AG. Odlučovač vody je možné použiť k nastaveniu požadovaného tlaku vzduchu od 1 baru do 12 barov. Je rovnako vhodný k odlučovaniu kondenzovanej vody - môžete tak dosiahnuť optimálne výsledky pri striekaní farieb.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:380 g
Výška:17,0 cm
Šírka:8,0 cm
Dĺžka:8,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore