Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Teflónová tesniaca páska 10 m

Č.výr. 1650282

  • Na spoľahlivé utesnenie závitov
  • Praktické pneumatické príslušenstvo
  • Hrúbka: 0,075 mm
Informácie o výrobku
1,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

79 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1650282

LUX-TOOLS teflónová tesniaca páska je vhodná na spoľahlivé utesnenie závitov vo vašej domácnosti. Tesniaca páska je vyrobená z teflónu, ktorý vás presvedčí vynikajúcou nepriľnavosťou a vykazuje vysokú odolnosť proti korózii. Má dĺžku 10 m. Šírka je 12 mm. Okrem má hrúbku 0,075 mm vhodnú pre pneumatické príslušenstvo.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:7 g
Výška:4,8 cm
Šírka:1,9 cm
Dĺžka:4,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore