Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Súprava na stlačený vzduch, 5dielna

Č.výr. 4517330

  • 5dielna súprava na stlačený vzduch
  • Optimálna základná kvalita
  • Vrátane všetkých prípojok
Informácie o výrobku
 
24,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 4517330

5dielna súprava na stlačený vzduch je optimálne základné vybavenie pre domácich kutilov. Súprava obsahuje striekaciu pištoľ s prietokovým kelímkom, striekaciu pištoľ, plniaci a merací prístroj na pneumatiky s manometrom, vyfukovaciu pištoľ a 5 metrov dlhú špirálovú hadicu. Všetky náradia a hadice sú vybavené príslušnými mosadznými prípojkami.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore