Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Krbový ventilátor oceľ 20 cm x 8 cm x 25 cm

Č.výr. 1353903

  • Rovnomerné rozptýlenie zohriateho vzduchu v miestnosti
  • Bez externého zdroja energie, bez hluku
  • Spúšťacia teplota: 65 °C
Informácie o výrobku
39,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

16 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1353903

Krbový ventilátor z ocele rovnomerne rozptýli vzduch zohriaty krbovými kachľami v miestnosti. Na prevádzku nie je potrebný žiaden externý zdroj energie okrem tepla z komína. V dôsledku ohrievania ventilátora teplom z komína sa začnú točiť rotory ventilátora. Ak sa spodná strana uložená na komíne zahreje na teplotu 65 °C alebo vyššiu, dôjde k spusteniu tohto procesu. Vzhľadom na to, že nie sú potrebné ani batérie, ani elektrický prúd, ani motor, pracuje zariadenie úplne bez hluku. Rozmery krbového ventilátora sú 20 cm x 8 cm x 25 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Iné
Materiál:Oceľ
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:800 g
Výška:25,0 cm
Šírka:8,0 cm
Dĺžka:20,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore