OBI Dymovod pr. 150 mm, 1 m, sivý
Číslo výrobku 4459483Opis výrobku
Číslo výrobku 4459483
OBI dymovod zo sivej ocele má priemer pripojenia 150 mm, dĺžku 1 m a hrúbku 2 mm. Dymovod je vhodný najmä pre krbové kachle a je kompatibilný s oceľovými rúrami s rovnakým priemerom.
Informácie o výrobcovi
Color emajl d.o.o.
Alaginci 87/a
34000 Požega
info@coloremajl.com
4007873919909
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Rúry na pečenie |
| Priemer dymovej rúry: | 150 mm |
| Materiál: | Oceľ |
| Dĺžka: | 100 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7,9 kg |
| Výška: | 100,0 cm |
| Šírka: | 15,0 cm |
| Hĺbka: | 15,0 cm |





