Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Elho Samozavlažovací systém priemer 17 cm x 16 cm čierny

Č.výr. 1693175

  • Z odolného plastu
  • Umožňuje praktický zavlažovací systém
  • Pre všetky kvetináče
Informácie o výrobku
 
5,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1693175

Elho samozavlažovací systém upúta svojím nadčasovým dizajnom a vďaka tomu sa hodí ku každému štýlu zariadenia. Odteraz sa môžete bez veľkej časovej náročnosti starať o svoje rastliny ako profesionál. Vložka je jednoduchý zavlažovací systém, pomocou ktorého rastliny získajú v správnom momente správne množstvo vody. Snímač vody systému signalizuje, kedy je potrebná nová voda. Rastliny sa tak automaticky zásobujú celé týždne.

Vložka sa hodí do väčšiny kvetináčov Elho a aj do iných (keramických) kvetináčov. Bez veľkej námahy si vychutnajte zelený domov, jednoducho nádhera.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Pomôcky na zavlažovanie
Materiál:Plast
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:125 g
Výška:15,8 cm
Šírka:17,0 cm
Dĺžka:17,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore