Döllken Profiles Kút 90° SLK50 3882 dub pieskový
Číslo výrobku 2699551Opis výrobku
Číslo výrobku 2699551
Systémové lišty SLK 50 sú vhodné pre laminátové podlahy, elastické krytiny, LVT, PVC a CV. Vyrobené z PVC s elastickými manžetami pri stene a podlahe. Integrovaný káblový kanál. Odnímateľný predný pás lišty pre jednoduchú manipuláciu s káblami. Veľký výber moderných dekorov. Jednoduchá montáž skrutkami alebo lepením.
Informácie o výrobcovi
Döllken Sp. z o.o.
K.K. Baczyńskiego 25E
41023 Sosnowiec
biuro@doellken-profiles.com
4004616459159
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť používania: | Príslušenstvo |
| Druh: | Vnútorné rohy |
| Technika montáže: | Nasunúť |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Vhodné do vlhkých miestností |
| Hrúbka: | 26 mm |
| Materiál: | PVC |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Normálne horľavé (A2fl, Bfl, Cfl, Dfl, Dfl, Efl) |
| Trieda trvanlivosti podľa EN 350-2: | 2 - Odolné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 87 g |
| Výška: | 5,0 cm |
| Šírka: | 2,6 cm |
| Hĺbka: | 2,6 cm |





