Döllken Profiles Univerzálny roh Cubu flex life XL 5 x 2 ks
Číslo výrobku 1486554Opis výrobku
Číslo výrobku 1486554
Döllken Profiles rohový diel Cubu flex life XL je univerzálny diel pre soklové lišty, aby sa eliminovali šikmé rezy. Je použiteľný ako vnútorný roh, vonkajší roh a koncovka. Vytvoríte tak čistý prechod.
Informácie o výrobcovi
Döllken Sp. z o.o.
K.K. Baczyńskiego 25E
41023 Sosnowiec
biuro@doellken-profiles.com
4004616398618
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť používania: | Univerzálne |
| Druh: | Príslušenstvo |
| Technika montáže: | Skrutkovanie/ klincovanie/ lepenie |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Hrúbka: | 20 mm |
| Materiál: | Smrek bez hrčí |
| Farba: | Biela |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 30 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šírka: | 8,0 cm |
| Hĺbka: | 2,0 cm |





