Döllken Schodová hrana pre vinylové podlahy 1144 čierna 1000 x 3,5 x 20 mm
Číslo výrobku 2699148Opis výrobku
Číslo výrobku 2699148
Hliníková schodová hrana s predvŕtanými otvormi na zapustené skrutky zaisťuje dokonalé a efektívne ukončenie vinylových podlahových materiálov hrúbky maximálne 3,5 mm.
Informácie o výrobcovi
Döllken Profiles GmbH
Industriestraße 1
59199 Bönen
info@doellken-profiles.com
4004616471113
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť používania: | Podlahové profily |
| Druh: | Uzatváracie profily |
| Technika montáže: | Skrutky |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Hrúbka: | 20 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierna |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Normálne horľavé (A2fl, Bfl, Cfl, Dfl, Dfl, Efl) |
| Trieda trvanlivosti podľa EN 350-2: | 2 - Odolné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 180 g |
| Výška: | 4 mm |
| Šírka: | 2,0 cm |
| Hĺbka: | 100,0 cm |





