Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Egger Súprava na opravu Decor Mix & Fill na laminátovú podlahu svetlá

Č.výr. 4679452

  • Jednoduchá a stálofarebná oprava laminátových podláh
  • Ideálna na chyby, škrabance alebo priehlbiny
  • Jednoduché určenie zmiešavacieho pomeru vďaka farebnej šablóne
  • Ochrana podlahy v mieste poškodenia pred napučaním
  • Súpravu tvorí vypĺňacia pasta, farebn
Informácie o výrobku
12,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4679452

Egger súprava na opravu Decor Mix & Fill je ideálna na opravu chýb, škrabancov alebo priehlbín na vašej laminátovej podlahe. Zabraňuje prenikaniu vlhkosti a nečistôt, aby si podlaha dlhšie zachovala robustnosť a odolnosť.

Individuálne prispôsobenie farby
Hmota na opravu sa skladá z vypĺňacej pasty a pigmentových zložiek, ktoré sa pomocou priloženej farebnej šablóny dajú zmiešať v závislosti od zmiešavacieho pomeru tak, aby zodpovedala dekoru vašej podlahy. Súprava je v ponuke v 2 vyhotoveniach, aby pokryla tmavé aj svetlé spektrum dekorov.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Iné

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore