Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Izolace Selitac 1 m x 16,5 m tloušťka 2,2 mm

Č.výr. 4332839

  • Ideální při nízké výšce podlahy
  • Snížení kročejového hluku až o 20 dB
  • Vyrovnání bodových nerovností do 1,5 mm
Informácie o výrobku

Prevedenie:

15,99 EUR
0,97 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

14 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4332839

Izolaci Selitac 2,2 mm lze použít tam, kde jsou možné jen malé konstrukční výšky (např. přechody k přilehlým místnostem, prostory kolem dveří) a dále u laminátu se zámkovými spoji k ochraně pred poškozeními v oblasti spár (díky enormní tlakové stabilitě). Izolace Selitac najde využití také u tvrdých resp. hlasitých laminátových podlah (výrazné omezení zvuku z chůze) a v nájemních a poschoďových bytech k ochraně před kročejovým hlukem (omezení kročejového hluku směrem k níže položeným bytům).
Odolá tlaku do 4,5 t / m2. Tepelný odpor: 0,063 m2 K / W. Tepelná odolnost: do 70 °C.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,20 kg
Výška:100,0 cm
Šírka:25,0 cm
Dĺžka:25,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore