Kaindl Vonkajší roh pre soklovú lištu 50/18, biela, 2 ks
Číslo výrobku 2386704Opis výrobku
Číslo výrobku 2386704
Kaindl príslušenstvo soklových líšt zaistí perfektný prechod pri vedení líšt v rohoch a prepožičia tak vašim miestnostiam harmonický a jednotný vzhľad.
Vonkajšie rohy, vnútorné rohy, priebežné spojky, koncové krytky - príslušenstvo k soklovým lištám so systémom
Koncový prvok vzhľadovo zladený s dekorom soklových líšt (pravý/ľavý) optimálne zakončuje podlahovú lištu a chráni rohy a hrany pred poškodením nárazy a prenikajúce vlhkosťou. Jednoduchý zásuvný systém pritom zaisťuje harmonický celkový vzhľad - úplne bez šikmého rezu a nepekných prechodov.
Informácie o výrobcovi
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936063820
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť používania: | Príslušenstvo |
| Druh: | Vonkajšie rohy |
| Technika montáže: | Klipsy |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Vhodné do vlhkých miestností |
| Hrúbka: | 6 mm |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17 g |
| Výška: | 5,0 cm |
| Šírka: | 1,8 cm |
| Hĺbka: | 6 mm |









