Living by HARO Vnútorný roh, dub, 2 ks
Číslo výrobku 2419380Opis výrobku
Číslo výrobku 2419380
Tieto vnútorné rohy sú určené pre soklové lišty výrobcu Living by HARO. Pomôžu vám zakryť nevzhľadné okraje. Jednoduchá a rýchla montáž.
Informácie o výrobcovi
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG
Rohrdorfer Str. 133
83071 Stephanskirchen
living@haro.com
4018427273774
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť používania: | Laminátové/ parketové lišty |
| Druh: | Príslušenstvo |
| Technika montáže: | Klipsy |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Dub |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10 g |
| Výška: | 5,8 cm |
| Šírka: | 1,9 cm |
| Hĺbka: | 2,5 cm |





