OBI Koncovka čerešňa 60 mm x 20 mm, 2 kusy
Číslo výrobku 4319018Opis výrobku
Číslo výrobku 4319018
Koncovka z kvalitného plastu, vhodné pre OBI soklové lišty. Jednotný a harmonický vzhľad vo vašich miestnostiach teraz dosiahnete veľmi jednoducho.
Informácie o výrobcovi
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936041675
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť používania: | Laminátové/ parketové lišty |
| Druh: | Príslušenstvo |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Farba: | Čerešňa (strom) |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 g |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 2,0 cm |
| Hĺbka: | 6 mm |





