OBI vnútorný roh zlatý matný 2 kusy
Číslo výrobku 4318697Opis výrobku
Číslo výrobku 4318697
Vnútorný roh z kvalitného plastu, vhodné pre soklové lišty OBI. Jednotný a harmonický vzhľad vo vašich miestnostiach teraz dosiahnete veľmi jednoducho.
Informácie o výrobcovi
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936041507
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť používania: | Laminátové/ parketové lišty |
| Druh: | Príslušenstvo |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Farba: | Univerzálna |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 g |
| Výška: | 4,0 cm |
| Šírka: | 3,0 cm |
| Hĺbka: | 3,0 cm |





