22.9.2020 4:30


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Dremel Rezný kotúč 24 mm 409

Č.výr. 1675313
  • Priemer stopky: 3,2 mm
  • Pracovný priemer: 24,0 mm
  • Max. pracovná hĺbka: 10,0 mm
Informácie o výrobku
8,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1675313

Dremel rezný kotúč 409 sa hodí na drážkovanie, frézovanie a rezanie kovu, dreva a plastu. Pomocou rezného kotúča Dremel ľahko odrežete čapy, skrutky, plechové diely, tenké drevené diely a plast. Sklolaminátové rezné kotúče 426 a vysokovýkonné rezné kotúče 420 sú navrhnuté na aplikácie s vysokými požiadavkami na výkon.

Rezný kotúč reže len pozdĺž hrany a používa sa s upínacím tŕňom 402. Nikdy sa nepokúšajte brúsiť alebo rezať oblúky pomocou rezného kotúča.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2 g
Výška:1 mm
Šírka:2,4 cm
Dĺžka:2,4 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore