LUX-TOOLS Brúsny pás Classic 115 mm x 280 mm K40 dierovaný
Číslo výrobku 5127915Opis výrobku
Číslo výrobku 5127915
LUX-TOOLS brúsny pás Classic s rozmermi 115 mm x 280 mm je ideálne vhodný na opracovanie dreva a kovu pomocou vibračnej brúsky a zabezpečuje dobrý úber materiálu. Okrem toho má bočné 14-násobné dierovanie, ktoré umožňuje odsávanie prachu.
Súčasťou dodávky je 10 kusov so zrnitosťou 40.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873018312
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pre: | Drevo, Kov |
| Priemer uchytenie: | 115 mm |
| Obsah: | 10 ks |
| Granulácia: | Stredný (36-80) |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 152 g |
| Výška: | 11,5 cm |
| Šírka: | 28,0 cm |
| Hĺbka: | 31,0 cm |









