LUX-TOOLS Brúsny pás Classic dierovaný 93 mm x 230 mm K180, 10 ks
Číslo výrobku 4959987Opis výrobku
Číslo výrobku 4959987
Dierované LUX-TOOLS brúsne pásy so zrnitosťou K180 umožňujú brúsenie, leštenie a škrabanie starých farieb, lakov alebo zhrdzavených zvyškov. S normovanými rozmermi 93 mm x 230 mm sa dajú upnúť do ručne vedených vibračných brúsok. Vďaka stredne hrubej zrnitosti možno plynule a zároveň šetrne opracovať drevo alebo kov. Môžete pomocou nich opracovať dosky, trámy, profily alebo kovové materiály. Brúsne pásy sú štandardizovaným a osvedčeným strojovým príslušenstvom, ktoré nesmie chýbať v žiadnej dielni a malo by byť vždy včas doplnené do zásoby. Brúsne pásy sa dodávajú v balení po 10 kusov.
Brúsne pásy sú ideálne vhodné pre domácich majstrov, pretože sa dajú používať úplne jednoducho a bez dlhých príprav. Brúsne pásy možno použiť v rôznych kompatibilných vibračných brúskach. V prípade potreby môžete brúsne pásy používať aj celkom jednoducho nezávisle od vibračnej brúsky a dosiahnuť tak na ťažko prístupné miesta, ako sú napríklad profily soklových líšt.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873949081
Bezpečnostné pokyny
Používajte masku Používajte ochranu sluchu Používajte ochranu očí Používajte rukavice
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pre: | Drevo, Kov |
| Priemer uchytenie: | 93 mm |
| Obsah: | 10 ks |
| Forma: | Pruhy |
| Granulácia: | Jemný (100-180) |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 g |
| Výška: | 23,0 cm |
| Šírka: | 8,3 cm |
| Hĺbka: | 2 mm |









