Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Brúsny pás Classic dierovaný 93 mm x 230 mm K180, 10 ks

Č.výr. 4959987

  • Vhodné na drevo a kov
  • Stredne hrubá zrnitosť na univerzálne použitie
  • Dlhá životnosť vďaka vysokokvalitnému materiálu
Informácie o výrobku
2,89 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4959987

Dierované LUX-TOOLS brúsne pásy Classic so zrnitosťou K180 umožňujú brúsenie, leštenie a škrabanie starých farieb, lakov alebo zhrdzavených zvyškov. S normovanými rozmermi 93 mm x 230 mm sa dajú upnúť do ručne vedených vibračných brúsok. Vďaka stredne hrubej zrnitosti možno plynule a zároveň šetrne opracovať drevo alebo kov. Môžete pomocou nich opracovať dosky, trámy, profily alebo kovové materiály. Brúsne pásy sú štandardizovaným a osvedčeným strojovým príslušenstvom, ktoré nesmie chýbať v žiadnej dielni a malo by byť vždy včas doplnené do zásoby. Brúsne pásy sa dodávajú v balení po 10 kusov.

Brúsne pásy sú ideálne vhodné pre domácich majstrov, pretože sa dajú používať úplne jednoducho a bez dlhých príprav. Brúsne pásy možno použiť v rôznych kompatibilných vibračných brúskach. V prípade potreby môžete brúsne pásy používať aj celkom jednoducho nezávisle od vibračnej brúsky a dosiahnuť tak na ťažko prístupné miesta, ako sú napríklad profily soklových líšt.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Drevo, kov
Priemer:93 mm
Obsah:10 ks
Granulácia:Jemný (100-180)
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5 g
Výška:23,0 cm
Šírka:8,3 cm
Dĺžka:2 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore