Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Súprava mriežkových plátien Comfort  225 mm, 6-dielna

Č.výr. 5035647

  • Ideálne na vyhladenie vytmelených spojovacích škár
  • Vhodné pre brúsky na sadrokartón
  • Zrnitosť: 80, 100, 120, 150, 180 a 240
Informácie o výrobku
11,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5035647

LUX-TOOLS súprava mriežkových plátien Comfort s  225 mm je ideálne vhodná na vyhladenie vytmelených spojovacích škár stien stavaných nasucho, ako sú napríklad sadrokartónové dosky. Mriežkové plátna možno použiť s brúskami na sadrokartón a presvedčia vás svojím rýchlym a účinným úberom materiálu, ako aj dlhou životnosťou. Súprava obsahuje jedno mriežkové plátno z každej zo zrnitostí 80, 100, 120, 150, 180 a 240.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Omietka
Priemer:225 mm
Obsah:6 ks
Rozmery a hmotnosť
Výška:22,5 cm
Šírka:22,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore