Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Bosch Sada brúsnych pásov X440 75 x 533 mm, 100, 3 ks

Č.výr. 3801016

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Príslušenstvo pre pásové brúsky

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 3801016

Brusivo X440 Best for Wood and Paint dosahuje vynikajúce rýchlosti úberu materiálu pri brúsení starých náterov, lakov či drevených povrchov. Tvrdé polodrobivé abrazívne korundové zrno zaisťuje vysoko výkonné brúsenie. Okrem toho je podkladový materiál vyrobený z robustnej tkaniny typu x s vysoko kvalitným pásovým spojom pre silu pri náročnej práci. Drť má elektrostaticky otvorený povrch a zaisťuje konzistentné odstraňovanie prachu pri nepretržitom brúsení. Tento výrobok je určený na brúsenie drevených a natieraných povrchov a je vhodný pre vyhladzovanie ostrých hrán. Je tiež ideálny pre zabrusovanie drážok a hrán. Drť je lepená pomocou plne syntetickej živice, čo je zárukou odolnosti voči opotrebeniu pri náročnom použití. Brúsny pás X440 Best for Wood and Paint je kompatibilný s pásovými brúskami.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:72 g
Výška:25,0 cm
Šírka:7,5 cm
Dĺžka:16,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore