Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Brúsny pás Classic 75 mm x 457 mm K180, 3 ks

Č.výr. 4960043

  • Vhodný na drevo a kov
  • Stredne hrubá zrnitosť na univerzálne použitie
  • Odolný vďaka robustnému materiálu
Informácie o výrobku
3,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4960043

S LUX-TOOLS brúsnym pásom Classic sa dajú plochy opracovať rovnomerne a bez zvyškov. So stredne hrubou zrnitosťou K180 a štandardnými rozmermi 75 mm x 457 mm možno vykonávať veľkoplošné, ale aj menšie brúsne úlohy. Brúsny pás je vhodný na povrchy z dreva aj kovu a presvedčí vás svojou odolnosťou a pevnosťou. Po upnutí na pásovú brúsku možno vyhladiť trámy a dosky alebo odhrotovať hrany. Môžete pomocou neho jednoducho odstrániť laky z kovových povrchov, napríklad z rámu dverí, stojanov na materiál alebo pochrómovaných vstavaných drezov.

Vďaka stredne hrubej zrnitosti máte k dispozícii všetky možnosti na ďalšie opracovanie. Tento tovar sa dodáva v praktickom balení po 3 kusy, vďaka čomu máte náhradu rýchlo poruke.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Granulácia:Jemný (100-180)
Priemer:75 mm
Obsah:3 ks
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:10 g
Výška:45,7 cm
Šírka:7,5 cm
Dĺžka:2 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore