Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Brúsny pás Classic 75 mm x 533 mm K60, 3 ks

Č.výr. 4960050

  • Vhodný na drevo a kov
  • Vhodný pre množstvo zariadení
  • Dlhá životnosť vďaka vysokokvalitným materiálom
Informácie o výrobku
3,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4960050

S LUX-TOOLS brúsnym pásom Classic sa dajú plochy opracovať rovnomerne a bez zvyškov. Vyznačuje sa zrnitosťou K60 a má štandardné rozmery 75 mm x 533 mm. Dá sa pomocou neho realizovať opracovanie veľkoplošných, ale aj menších brúsnych úloh. Okrem toho sa pás vyznačuje odolnosťou a pevnosťou. Dá sa použiť na povrchy z dreva, ale aj kovu. Dajú sa pomocou neho napríklad vyhladiť trámy alebo odhrotovať hrany. Môžete pomocou neho odstrániť starý lak na kovovom ráme dverí a osvedčil sa ako užitočný pomocník aj pri údržbe karosérie.

Brúsny pás obsahuje výhody praktického používania a dobrej kvality. Získate s ním strojové príslušenstvo, pomocou ktorého udelíte svojim obrobkom skutočne ten posledný zábrus pred ďalšou úpravou povrchu. Vďaka stredne hrubej zrnitosti máte k dispozícii všetky možnosti a môžete sa rozhodnúť, či chcete pracovať jemnejšie alebo hrubšie. Tovar sa dodáva v praktickom balení po 3 kusy.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Granulácia:Stredný (36-80)
Priemer:75 mm
Obsah:3 ks
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:10 g
Výška:53,3 cm
Šírka:7,5 cm
Dĺžka:2 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore