Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gumová podložka MAX 3 200 x 200 x 6 mm, 10 ks

Č.výr. 1993740

  • Z gumového granulátu
  • Antivibračná
  • Protišmyková
  • Dobre tlmí zvuk
Informácie o výrobku
7,29 EUR
0,73 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

97 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1993740

Gumové podložky MAX 3 sú vyrobené z gumového granulátu, ktorý je veľmi odolný, mrazuvzdorný, protišmykový, vodeodolný a nepodlieha teplotným vplyvom (priame slnko, mráz). Podložky veľmi dobre tlmia hluk a sú antivibračné. Podložky MAX 3 majú univerzálne využitie v interiéri, ale aj v exteriéri napr. pod práčku, sušičku, chladničku, umývačku, pod regály, klimatizačné jednotky, pracovné stroje, ale aj pod akúkoľvek dlažbu (betónová, drevená, WPC), pod plávajúce podlahy a podobne.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:175 g
Výška:20,0 cm
Šírka:20,0 cm
Dĺžka:6 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore