Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Práčková hadica prívodná 2 m

Č.výr. 3539236

  • Max. tlak 10 Bar
  • Max. teplota 25 °C
Informácie o výrobku
3,49 EUR
1,75 € / m

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 3539236

Práčková hadica napúšťacia s kolenom 3/4"x 3/4", mat. PVC PN 10, max. 25 °C. Hadica slúži na prívod studenej, popr. teplej vody, k automatickým práčkam a umývačkám. Je vyrobená zo špeciálnej PVC hadicoviny, ktorá je odolná tlaku vody až do 10 barov (1 MPa) a je opatrená plastovými koncovkami s prevlečnými 3/4"plastovými matkami na napojenie práčky/umývačky na vodovodný rozvod. Napojenie je na jednej strane hadice opatrené plastovým kolienkom, aby nedošlo k zalamovaniu hadice a hadica neprekážala pri umiestnení práčky pri stene.

Rozmery a hmotnosť
Výška:25,0 cm
Šírka:25,0 cm
Dĺžka:3,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore