Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Náhradná reťaz K 58 pre dĺžku pílovej lišty 20 cm 33 TG

Č.výr. 4733515

  • Značková náhradná reťaz
  • Pre pílové lišty s dĺžkou 20 cm, šírka drážky 1,3 mm
  • 33 hnacích článkov
Informácie o výrobku
12,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4733515

Vysoko kvalitná LUX-TOOLS reťaz píly K 58 je náhradný diel pre reťazové píly s dĺžkou pílovej lišty 20 cm. Počet hnacích článkov je 33 a rozteč reťaze je 9,52 mm (3/8"). Šírka drážky vodiacej lišty a tým aj šírka hnacích článkov je 1,3 mm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Náhradné reťaze

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore