Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Drôt s okom 125 mm balenie 15 ks

Č.výr. 1219534

  • Pozinkovaná oceľ
  • Kvalitní zpracovanie
  • Vysoké zaťaženie
Informácie o výrobku
2,69 EUR
0,18 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

13 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1219534

Tento kovový drôt s priemerom 4 mm je vyrobený z pozinkovanej ocele a radí sa medzi konštrukčné prvky, ktoré sa používajú na zavesenie oceľovej konštrukcie sadrokartónových systémov alebo na kazetové stropné podhľady. Na jednom konci je očko, ktoré slúži na uchytenie na nosnú konštrukciu. Na opačný koniec, ktorý je rovný je možné nasunúť rôzne typy závesov. Použitie týchto drôtov umožňuje zníženie sadrokartónovej konštrukcie a v prípade potreby je možné dva drôty spojiť dvojitou perovou svorkou alebo inými prvkami. Drôt sa vyznačuje veľmi kvalitným spracovaním. Balenie obsahuje 15 ks.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Zavesenie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:220 g
Výška:23,0 cm
Šírka:8,0 cm
Dĺžka:10 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore