Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Knauf Stierkovacia hmota 5kg

Č.výr. 1825132

  • Do interiéru
  • Mimoriadne jednoduché prestierkovanie
  • Všestranné možnosti použitia
Informácie o výrobku

Prevedenie:

4,19 EUR
0,84 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

33 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1825132

Knauf škárovacia hmota Leicht je všestranná špeciálna sadra, ktorá sa vyznačuje rozmanitosťou použitia a vysokokvalitným spracovaním. Je mimoriadne výdatná a hodí sa na použitie na stenách a stropoch v interiéri.

Všestranné možnosti použitia
Škárovacia hmota je všestranný všeumelec pre vaše sadrokartónové dosky. Je ideálna na stierkovanie sadrokartónových dosiek s polkruhovým (HRK) a sadrokartónových dosiek s polkruhovým, plochým okrajom (HRAK), ako aj krycími páskami. Okrem toho sa môže použiť na upevnenie sadrokartónových a sadrokartónových sendvičových dosiek na stenách tenkovrstvovým spôsobom. Škárovacia hmota lepí aj štukové profily a slúži na opravu chýb na sadrokartónových doskách.

Mimoriadne výhody
Špeciálna sadra zaujme ľahkým spracovaním a dobrou priľnavosťou. Okrem toho sa vyznačuje mimoriadne rýchlym vývojom pevnosti a vysokou schopnosťou zadržiavania vody. Škárovacia hmota vám preto ponúka vysokú kvalitu a maximálny komfort spracovania, aby ste mohli efektívne realizovať vaše stavebné projekty.

Technické detaily
Obsah: 5 kg
Čas spracovania: cca 30 min (orientačné hodnoty pri +23 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu 50 %)
Spotreba: cca 250 g na bežný meter
Dosah: cca 100 bm škáry (hrana HRK)

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Stierky
Obsah:5 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,0 kg
Výška:30,0 cm
Šírka:16,0 cm
Dĺžka:9,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore