Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Knauf Uniflott škárovacia hmota 5 kg

Č.výr. 6701403

  • Vysokokvalitná stierková hmota na stierkovanie sadrokartónových dosiek
  • Jednoduché ručné stierkovanie vďaka vláčnej konzistencii
  • Rýchly vývoj pevnosti a vysoká priľnavosť
  • Hodí sa len na použitie v interiéri
  • Vynikajúca kvalita: Certifikát podľa DIN EN 1963
Informácie o výrobku
9,99 EUR
2,00 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len 13 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 6701403

Knauf Uniflott stierková hmota vo vreci s hmotnosťou 5 kg je vhodná na stierkovanie stien a stropov v interiéri.

Spoľahlivé stierkovanie sadrových a sadrovláknitých dosiek
Knauf Uniflott je prášková stierková hmota, ktorá je špeciálne prispôsobená oblastiam svojho použitia. Na použitie stierkovej hmoty Uniflott sa hodia nasledujúce podklady:

- sadrové dosky alebo kompozitné dosky s HRK (polkruhovitá pozdĺžna hrana) oder HRAK (polkruhovitá sploštená hrana) bez výstužných pások na hranách
- dierované sadrové dosky s tvarovaním hrán SK (rezná hrana) alebo UFF (4-stranná skladaná štrbina), napr. dosky Cleano Akustik
- prvky Knauf Brio a sendvičové prvky Brio
- Knauf náter hotových dielov TUB

Vysoká priľnavosť a nízke zmrštenie
Ručné stierkovanie sa vydarí úplne bez výstužných pások. Stierková hmota slúži ako základné stierkovanie škár sadrokartónových dosiek. Na konečné stierkovanie je vhodná stierková hmota Knauf Uniflott Finish. Hmota je vhodná výlučne na použitie v interiéroch. Táto hmota nie je vhodná do exteriérov. Do vlhkých priestorov by ste mali používať stierkovú hmotu Uniflott s impregnovaním. Pri stierkovaní hrán v namáhaných priestoroch, ktoré sú vystavené mnohým pohybom, sa odporúča dodatočné použitie krycích pásikov na škáry. Zabráni sa tak dodatočnej tvorbe trhlín. Knauf Uniflott vás presvedčí smotanovo tuhou, vláčnou konzistenciou, vďaka čomu ide stierkovanie ľahko od ruky. Hmota má navyše mimoriadne rýchly vývoj pevnosti, nízke zmršťovanie a vysokú priľnavosť.

Tipy na použitie
Teplota miestnosti a podkladu nesmie klesnúť pod +10 °C. Okrem toho by mal byť podklad suchý, nosný, pevný, rovný a čistý. Existujúce separačné látky, ako sú lepidlo alebo makulatúra, by ste mali vopred odstrániť. Na miešanie nasypte Uniflott do čistej, studenej vody až tesne pod hladinu vody. Použite maximálne 5 kg do 2,4 l vody. Následne vymiešajte dohladka lyžicou bez ďalších prísad. Namiešajte len toľko stierkovej hmoty, koľko môžete spotrebovať do 45 minút. Stuhnutá hmota sa nesmie miešať ani s vodou, ani s práškom Uniflott. Nízke teploty skracujú, vyššie predlžujú čas spracovania. Znečistené nádoby a náradie môžu mať negatívny vplyv na čas spracovania. Po stierkovaní je možné náradie a nádobu jednoducho a rýchlo vyčistiť.
Otvorené vrecia by sa mali vzduchotesne uzatvoriť a skladovať na drevenom rošte. Vrecia sa potom dajú skladovať približne 9 mesiacov. Stierková hmota absolvuje stále materiálové kontroly a je testovaná podľa STN EN 1963.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Stierky
Obsah:5 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,0 kg
Výška:30,0 cm
Šírka:14,0 cm
Dĺžka:8,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore