Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Soudal Sadrová omietka hladká Finish 5 kg

Č.výr. 4424008

  • Ručné omietanie muriva stien a stropov
  • Rýchle opravy povrchu muriva pri rekonštrukciách
  • Ideálne pre začisťovanie špaliet pri výmene okien
Informácie o výrobku
5,99 EUR
1,20 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4424008

Soudal sadrová omietka hladká finish malta na báze sadry vhodná pre omietanie stien alebo opravy a začisťovacie práce v interiéri. Vďaka extra jemnému plnivu vytvára dokonale hladký povrch. Nanáša sa v jednom pracovnom kroku, má dlhú dobu spracovateľnosti, vytvrdzuje rovnomerne, nevytvára trhliny, vyznačuje sa výbornou priľnavosťou k podkladu a je rýchloschnúca.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Stierky

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore